Kui vajad aiatöödest puhkust
Sisuturundus

Iga aednik teab, et aiatööd ei saa kunagi otsa ja neid tuleb pidevalt juurde. Alati leidub taimi, mida saaks ümber istutada, kasta, sättida, rohida ja alati leidub tegevusi, mida aias teha. Küll aga ei tohi ennast aiandusse täielikult ära unustada ja vahel on vaja ka aiatöödest puhata. Käesolevas artiklis räägime tegevustest, mida teha, kui vajad puhkust aiatöödest.

Värvi üle maja fassaad

Mõnes mõttes saab seda ka aiatööde alla liigitada, kuid värvimine on aiandusest täiesti erinev tegevus. See on aeganõudev töö, kuid lõpptulemus on seda väärt. Lisaks on värvimine ka väikestviisi teraapiline tegevus, mille ajal keskenduda ühele tegevusele ja muud mõtted jäävad tagaplaanile.

Tee kodurestoran

Valige koos perekonnaga mingi teema või riik, mille toitu hakkate valmistama. Dekoreerige vastavalt teemale või riigile söögilaud ja söögituba või aed, kui sööte õues. Taustaks võib panna mängima meeleolu toetavat muusikat. Nii kombineerite mõnusa ajaveetmise perekonnaga uute retseptide ja kultuuri tundma õppimisega.

Lauamänguõhtu

Lauamängud on ideaalne viis, kuidas perega aega veeta. Kasuta võimalust ja pühenda aega, et pereliikmetega mängida. Olgu mänguks pokker, Monopol, Alias või Eesti Mäng – on mängimine alati lõbus ajaveetmise viis. Kui mängijate punt jääb väikseks, kutsuge ka naabrid mängima. Nii loote lisaks ka uusi sõprussuhteid.

Spordibaarid

Spordibaarid on suurepärane võimalus sõpradega või miks ka mitte üksi aega veeta. See on mõnus koht spordivõistluste live ülekannete jälgimiseks ning ja spordivõistluste tulemuste ennustamiseks. Tegevust jätkub ka siis kui spordivõistlused vaadatud ja panused tehtud!

Loodusesse!

Eesti metsad ja looduspaigad pakuvad võimalust nii lõõgastumiseks kui ka aktiivseks puhkuseks. Tee mini loodusmatk kodukandi metsas või sõida kaugemale, et avastada uusi kauneid kohti. Võta kaasa võileivad ja meelepärane jook, et teha piknik. Külasta mõnda raba.

Garaaži või kuuri koristus

Kindlasti oled mõelnud, et peaks garaažis või kuuris suurkoristuse tegema, kuid oled seda edasi lükanud. Võta see nüüd käsile! Kindlasti leiad sealt nii põnevaid esemeid kui ka asju, millest tuleks vabaneda. Puhasta tööriistu ja riiuleid.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid