Iga küpsetis kui kunstiteos – Oma Martalt

Sisuturundus

Kiireim ja elegantseim viis oma küpsetistele eripära anda on erilise taignarulliga, mis võib kujutada sulle meelepärast mustrit või pilti. Vaata Oma Marta kunstipäraseid taignarulle!

Oma Marta pakub kunstipäraseid taignarulle. Mitmekesisest valikust leiab igaüks igaks puhuks eripärase taignarulli. Ideaalne kingitus nii endale kui sõbrale!

Isikupärased küpsetised

Olgu see liivaküpsis, piparkook,  šokolaadiküpsis või mõni teinegi küpsetis, eriilmeline taignarull teeb igast küpsetisest kunstiteose. See on unikaalne viis piparkookide valmistamiseks! Samuti võib selle abi luua unikaalseid pumateid või tordipealsed ning paljugi muud. Taignarull võimaldab tõepoolest loomingulisust, sest sellega on võimalik töödelda savi, luua värvilisi mustreid ja palju muudki. Köögis taigna töötlemisega piirdudes tuleb aga iga küpsetis omanäoline ning see võib sööjad kahtlema panna, kas tegemist on tõesti sinu koduste küpsetistega?

Kuidas neid tehakse?

Tegemist on kvaliteetsete pöögist tehtud taignarullidega. Need on valmistatud peent graveeringut võimaldava laserlõikuriga ja seejärel käsitsi kaetud naturaalse linaõliga, mis tagab toote ohutuse ning vastupidavuse. Taignarulli sees on metallvarras, mis võimaldab sel ühtlaselt keerelda. Valminud taignarull pakitakse kinkepaberisse ning see võib jõuda just sinu või su sõbra köögilauale.

Lihtne puhastada?

Taignarulli puhastamine on imelihtne. Tuleb kasutada vaid vett ja tavalist harja, misjärel tasub enne uue taigna kallale asumist oodata täieliku kuivamiseni. Peale puhastamist rulli riiulile asetades on see kui uhke kodukujunduselement!

Oma Marta?

Oma Marta on paari aasta vanune küpsetajate enda soovidest ja inspiratsioonist sündinud idee. Ta sai alguse Lätist, Riiast ning on viimaks jõudnud Eesti köökidesse ning siinsete küpsetajate kätesse. Seega võid sinagi olla üks esimestest eestlastest, kelle taignarullile pole vastast. Ei saa ju ometi lõunanaabritest kehvemad olla. Tuleb asuda küpsetama!

Taignarulli tellimiseks tuleb OmaMartaga ühendust võtta Facebooki lehe kaudu või veebilehelt. Facebooki lehel on Oma Martal väga lai mustrite valik!

Oma Marta Facebook: www.facebook.com/OmaMartaEesti/

ja

Oma Marta kodulehekülg: http://omamarta.ee/

logo.jpeg

OmaMarta taignarull on üllatav kingitus nii endale kui ka sõbrale!
OmaMarta taignarull on üllatav kingitus nii endale kui ka sõbrale!
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid