Tõhus maheväetis varemerohust. Supertoit tomatitele
Kaja Kurg
Juulis, kui esimesed tomatid hakkavad valmima, ongi paras aeg võtta kasutusele kaaliumirikas varemerohukääritis. | Shutterstock

Nii nagu kõrvenõgesest, saab ka varemerohust pärast kääritamist ülihead, mineraalainerikast ja kiiretoimelist vedelväetist.

Varemerohus pole küll nii palju lämmastikku kui nõgeses, kuid see-eest on tema lehtedes ja vartes märkimisväärselt palju kaaliumi.

Seda on kasulik teada kõigil, kes tomateid kasvatavad, sest tomatitaim vajab viljade kasvamise ajal suurel hulgal just kaaliumi.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid