Ave sai testimiseks Kikase kalkunilihapallid ja kanašnitsli.
Tagasiside oli järgmine: "Kalkunilihapallid maitsevad hästi nii külmalt kui soojalt. Igal juhul kiire õhtusöök perele.
Lihapallidele tegime peale purustatud tomatite ja šampinjonidega kastme. Praadisime sibula, lisasime seened, purustatud tomatid, maitsestasime ning lisasime pannile lihapallid ning hautasime valmimiseni. Serveerisime seekord spagettidega, värske basiiliku ja juustuga.
Tzatziki kaste sobib suurepäraselt kanašnitsli ja ahjus krõbedaks küpsetatud koorega kartulisektoritega. Valmistamine on lihtne: kergelt oliivõliga üle kasta ja ahjus kuldseks küpsetada."
Aktiivse trennitüdruku Maie valikus olid Kiievi kotlet, delikatess Kiievi kotlet ja juustutasku.
Tagasiside oli järgmine: “Panin need ahjuplaadile sooja, nii u 200 ° juures. Kartulit, makaroni ega tatart juurde ei olnudki vaja võtta, sest toorsalati materjal oli olemas, mis sobis õhtuse söögikorra juurde väga hästi.
Nüüd maitseelamusest. Sööjaid oli meid kaks ja maitsed toodete osas langesid kokku. Kõige maitsvam oli delikatess Kiievi kotlet, pärast mille sööki tuli lause, et seda võib tõesti osta, väga maitsekas.
Teisele "kohale" jäi meil juustutasku. Minule see väga maitses. Juustutasku oli maitsestatud hästi ja juust sulas meeldivalt.
Tubli "kolmanda koha" sai Kiievi kotlet, mis esialgu tundus veidi tuima võitu, aga kui välja jooksnud võid sai lihale "peale määritud", andis see maitset juurde."
Jana koos lapsega proovis broilerifileepalle ja linnanaisesinki.
Tagasiside oli järgmine: “Broileri fileepallid olid väga hea kana maitsega, tootes on tervelt 74% kanaliha. Toode ei olnud üle soolatud, kõik on parajalt maitsestatud.
Pallid lasin ahjus soojaks ja sõime neid dipikastmega. Lapsele väga meeldisid. Need kanapallid on ideaalsed näksimiseks, kui näiteks filmiõhtu teha. Maitsev ja samas kerge.
Veel võiks broilerifileepalle proovida teha nii, et valmistada lisaks toorjuustu kaste ja siis koos kartulipudruga süüa.
Linnanaisesink - puhas kanaliha, väga pehme tekstuuriga ja maitsev. Väga hea oli seda panna lihtsalt riisileiva peale. Kerge maitsev hommikune võileib."
Kaja valis Linnanaisesingi ja Doktori-lemmikrulli
Tagasiside oli järgmine: “Linnanaisesingi valisin mekkimiseks eeskätt selle provokatiivse nime pärast. Miks naise ja koguni linnanaise? Lõikasin tükikese ja maitsesin. Olin nõutu ja läksin EKI kodulehele, kust lugesin: sink - seareiest vm suitsulihatoode. Minu pakendil aga kirjas: tulenevalt suitsutamise tehnoloogia mittekasutamisest on Linnanaisesink palju kasulikum organismile. Ma ei tea, mis nali selle mittesuitsutatud singiga on, aga mulle meeldib! Ei ole liiga mage ega ka liiga pealetükkivalt maitsekas. Mina nimetan selle oma peas ja kõhus ümber salendavaks singiks. Täpselt mulle, kaasaegsele linnanaisele loodud!
Doktori-lemmikrulliga esmatutvusin täiesti ebaprofessionaalselt: juba täis kõhuga. Otse pakendist, külmalt, ilma lisanditeta. Rulli südamikuks on tillivõie ja tean hetkega, kuidas seda süüa. Panen koorikleiva rösterisse, lõikan rullist viilu kuumale leivale peale. Täidis sulab mõnusasti sooja palasse – täiuslik päris-võileib! Vägagi toitev!”
Kanafileetodete retsepte leiad lisaks siit.